Kongre Hakkında

Tarih boyunca birçok uygarlıklara ev sahipliği yapan İstanbul’da 27 Nisan 2017 tarihinde gerçekleştirilecek olan 1.Diş Hekimliğinde İnovatif Yaklaşımlar Kongresi’nde siz değerli meslektaşlarımızı davet etmekten büyük bir onur ve mutluluk duyarız.

Organizasyon konusunda uzun yıllara dayanan tecrübemizi bu kongre ile akademik bir boyuta da aktarmanın heyecanını şimdiden yoğun bir şekilde hissetmekteyiz. İlerleyen dönemlerde gelenekselleştirmek ve uluslararası boyuta taşımak istediğimiz bu kongremizi medeniyetlerin beşiği olan İstanbul’da ve çok kolay ulaşılabilen bir lokasyonda düzenlemekteyiz.

İstanbul’da baharın başlamasıyla birlikte sıcak bir ortamda sizlerle buluşmanın, tanışıklığımızın ve dostluğumuzun gelişmesine de katkı sağlayacağını düşünüyoruz. Birbirinden değerli konuşmacılarımızın, paydaşlarımızın ve sizlerin katılımıyla kongremizin bilimsel alanda çok büyük katkılar sağlayacağına inanmaktayız. Değerli meslektaşlarımız, Bilim ve Danışma kurulumuz ve organizasyon komitemiz adına, katkılarınızla kongremizi onurlandırmanızdan mutluluk duyacağız…

Sevgi ve Saygılarımızla;